SEO Bootcamp

Seoart SEO Bootcamp’te seni neler bekliyor?

 

  • Online olarak 5 hafta, haftada 10 saat toplamda 40 saat alacağın eğitim ile SEO konusunda uzmanlaşma imkanı,
  • Eğitim sonunda yapacağın sunum ile mezun olarak sertifika kazanma şansı,
  • Seoart’ta SEO uzmanı pozisyonunda çalışma fırsatı seni bekliyor.

 

Katılım şartları neler?

  • En az 20 yaşında,
  • Yeni mezun ya da Haziran 2022’de mezun olma durumu olan,
  • Orta seviyede İngilizce bilen,
  • İstanbul’da ikamet eden,
  • En fazla 2 yıl deneyimli olan adaylar başvuru yapabilir.
  1. Sen de SEO alanında kendini geliştirmek ve uzmanlaşmak istiyorsan, bu kriterleri de karşılıyorsan durma, başvurunu tamamla!

 

 

Bootcamp ile ilgili diğer detaylar

Katılımcı olarak seçilme kriterleri nelerdir?

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. Yeni mezun, ya da Haziran 2022'de mezun olacaksan, maksimum 2 yıl deneyimli ve 20 yaş üstüysen, İstanbul'da yaşıyor ve hybrid çalışırım diyorsan, orta seviye İngilizce biliyorsan, insan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen ve kendi kendimi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan bu bootcamp tam sana göre!

Katılımcıların seçilme süreçlerinde seni neler bekliyor?

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Bootcamp sürecinde seni neler bekliyor ?

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak seo öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Bootcamp ne kadar sürecek?

Eğitim 5 hafta toplamda 40 saat sürecek. 5 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 10 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamlandığında neler olacak?

Bootcamp tamamladığında 40 saat seo alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp bana iş fırsatı sağlar mı?

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda SEOART ekibinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. SEO uzmanı pozisyonunda son mülakatları da geçerek SEO Uzmanı olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitim sonucunda başka neler kazanacağım?

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım sertifikası vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette SEO alanında çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

Son başvuru tarihi: 21 Nisan
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA!
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TECHCAREER.NET/BOOTCAMP/SEOART-SEO/ SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ