SEO Bootcamp

Seoart SEO Bootcamp’te Seni Neler Bekliyor?

 • Online olarak 3 hafta, haftada 3 gün ve toplamda 27 saat alacağın eğitim ile SEO konusunda uzmanlaşma imkanı,
 • Eğitim sonunda yapacağın sunum ile mezun olarak sertifika kazanma şansı,
 • Seoart’ta SEO uzmanı pozisyonunda çalışma fırsatı seni bekliyor.

 

Katılım Şartları Neler?

 • 20 yaş ve üzerindeysen,
 • Yeni mezunsan ya da bu yıl içerisinde olacaksan,
 • Orta seviyede İngilizce biliyorsan,
 • Remote çalışmaya uygunsan,
 • Analiz yeteneğine sahipsen,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkınsan,
 • Kendini motive edebililiyor ve disiplinli çalışabiliyorsan,
 • En fazla 2 yıl deneyim sahibiysen sen de başvuru yapabilirsin!

 

Bootcamp ile İlgili Diğer Detaylar

Katılımcı olarak seçilme kriterleri nelerdir?

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. Yeni mezun ya da Haziran 2023'te mezun olacaksan, maksimum 2 yıl deneyim sahibiysen, 20 yaşın üstündeysen, remote çalışırım diyorsan, orta seviye İngilizce biliyorsan, analiz yeteneğine sahipsen, insan ilişkilerinde kuvvetliysen, ekip çalışmasına yatkın biriysen ve kendi kendimi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan bu bootcamp tam sana göre!

Katılımcıların seçilme süreçlerinde seni neler bekliyor?

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Test tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Bootcamp sürecinde seni neler bekliyor ?

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Teknik - Analiz - Content olmak üzere 3'e ayrılan kapsamlı bir SEO eğitimi alacaksın. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Bootcamp ne kadar sürecek?

Eğitim 3 hafta toplamda 27 saat sürecek. 3 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftada 3 gün ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamlandığında neler olacak?

Bootcamp tamamladığında 27 saat SEO alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp bana iş fırsatı sağlar mı?

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda SEOART ekibinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. SEO uzmanı pozisyonunda son mülakatları da geçerek SEO Uzmanı olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitim sonucunda başka neler kazanacağım?

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım sertifikası vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette SEO alanında çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

Son başvuru tarihi: 16 Mart
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA!