Teknik Seo

Süreç Yönetimi

FİZİBİLİTE
FİZİBİLİTE

Pazar Araştırması Hedef Kitle Maliyet Analizi Teknik Öngörü

ARAŞTIRMA
ARAŞTIRMA

Account Setup Board Web Site Analizi Benchmark Setup

DANIŞMANLIK
DANIŞMANLIK

Teknik SEO Çalışması İçerik Stratijisi İçerik Üretim Link İnşaası Rekabet Custom API Geliştirme

ÖLÇÜMLEME
ÖLÇÜMLEME

SEO Durum Analizi Trafik Ölçümleme Optimizasyon Çıktısı Site Check Custom Report

SEO Fizibilite (Uygulanabilirlik) Araştırması

SEO Fizibilite (Uygulanabilirlik) Araştırması

SEO projesini alacağımız markanın öncelikle sektörüne ait Pazar Araştırması yapıp bilgi sahibi oluruz. Ardından bu pazar için oluşabilecek Maliyet Analizi ve Tekliflendirme çalışmalarını hazırladıktan sonra Hedef Kitleninin Belirlenmesi ve SEO çalışması tarafımızdan yürütüldüğü takdirde oluşabilecek markanın Trafik Öngörüsü hazırlanır ve müşteriye raporlanır.

SEO Setup

SEO Setup

Marka ile çalışmaya başladıktan sonra Google Search Console ve Google Analytics bilgileri alındıktan sonra Onboard oluşturup yetkilendirmeler Agile toola yapılır. 1.Gün itibariyle neler var onları gerekli raporlaması yapıp Rakip Analizi ile birlikte start verilir projeye.

SEO Danışmanlık

SEO Danışmanlık

  • Teknik Analiz:

Web sitesini kendi yazılımımız olan SEOART Tool ile tarama işlemi başlatıp, sektörün önde gelen Ahrefs, Semrush kurulumları sonrası incelemelerde bulunuruz. Bunları haftalık düzenli olarak yapıp web sitesini önemli durumlarda haberdar edecek şekilde alert mekanizmalarıyla genişletiriz.

  • İçerik Stratejisi:

Kategori, ürün, hizmet içeriklerinin SEO optimizasyonuna uygun olması için içerik üretimi desteği veriyor, CTR optimizasyonlarında maksimum fayda görmek adına title ve description önerilerini detaylı olarak paylaşıyoruz.

  • Link Edinme Stratejisi:

Web sitesinin organik olarak link edinebilmesi adına farklı fikirler üretiyor, müşterimiz ile paylaşıyoruz. İnfografik, video içerik gibi link edinmeyi sağlayan içerik tiplerini, ilgi çekici konu önerileri ile birleştiriyoruz.

SEO Ölçümleme & Raporlama

SEO Ölçümleme & Raporlama

Marka ile çalışmaya başladıktan sonra Google Search Console ve Google Analytics bilgileri alındıktan sonra Onboard oluşturup yetkilendirmeler Agile toola yapılır. 1.Gün itibariyle neler var onları gerekli raporlaması yapıp Rakip Analizi ile birlikte start verilir projeye.

Şimdi İletişime Geçin

Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz? Bize e-posta gönderin, bir toplantı veya telefon görüşmesi ayarlayalım.

Arama motoru optimizasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun